آموزش جنسی زناشویی شاهو7

▬ بازگشت به آرشیو مطالب اخیر

7 راز برای لذت بردن از رابطه جنسی (برای خانمها(

7 راز برای لذت بردن از رابطه جنسی  (برای خانمها(

نوشته: Anna Kramer، women.com

ترجمه و تنظیم: مجید

1. همیشه به دنبال یک ا.ر.گ.اسم لرزه آور باشید

این طور نیست که زنان ا.ر.گ.اسمی برای رسیدن به لذت در رابطه جنسی  عقب بنشینند و دست روی دست بگذارند. بلکه آنها یقین دارند برای رسیدن به خواسته هایشان باید خود را از قید و بند رها کنند و  وارد عمل شوند.

خانم Michelle Cohn یک طراح وب سایت 27 ساله در  سانفرانسیسکو ادعا می کند : " قطعا، بله، من در رابطه جنسی به اوج لذت می رسم. چرا که نه؟ برای من مسئله این نیست که ا.ر.گ.اسم خواهم داشت یا نه، مسئله این است که چگونه آن را خواهم داشت. به عبارت دیگر این کمی شبیه آن است که در رستوران شما سالاد کاهو سفارش بدهی و بعد با خود فکر کنی که اگر برایم استیک بیاورند چه خوب می شود. اما آن چیزی که عاید شما می شود همان سالاد است. خوب، شاید دفعه بعد شانس بهتری داشته باشید. پس اگر یک پروسه رابطه جنسی برای من جواب ندهد، فعالانه یکی دیگر را امتحان خواهم کرد و اگر لازم باشد تا وقتی مشکلم حل شود به این جستجو ادامه خواهم داد".

در کل، به نظر می رسد مردان به لذت رابطه جنسی دست می یابند. پس چرا ما زنها از آن محروم باشیم؟ خانم دکتر Barbara Keesling متخصص رابطه جنسی و نویسنده کتاب "ا.ر.گ.اسم جنسی فوق العاده" در این باره می گوید:" من اسم این را می گذارم اختلاف ا.ر.گ.اسم جنسیتی. مردان از نظر فیزیکی باور دارند که حتما ارضا خواهند شد و همین باور است که باعث می شود این اتفاق بیفتد. اگر زنان نیز مانند مردان، این باور بی قید و شرط را بپذیرند، من قسم می خورم که به چیزی بالاتر از لذت دست پیدا کنند.

2. ذهن خود را شستشو دهید

برای تجربه کردن لذتی فوق العاده در رابطه جنسی، لازم است تا از نیرومندترین عضو جنسی خود کمک بگیرید، یعنی مغزتان. خانم دکتر Gina Odgen متخصص رابطه جنسی و نویسنده کتاب "زنانی که عاشق رابطه جنسی اند" در اینباره می گوید:"مغز ما زنها به گونه ای طراحی شده است که دنیا را خیلی موشکافانه تر از مردها می بینیم. کوچکترین پریشانی روی صفحات ذهن ما ثبت می شود. که در بعضی موارد چیز خوبی است اما می تواند سبب تخریب دنیای رابطه جنسیی ما گردد".

راه حل: ذهن خود را از نگرانی های آزار دهنده پاک کنید تا پریشانی شما به حداقل برسد و بتوانید روی لذت بردن تمرکز کنید.

3. تمام نبوغتان را در احساساتی بودن به خرج دهید

فرض کنید بخواهید یک چیزبرگر درجه یک را (شامل گوجه، کاهو، خیارشور، پیاز، سس مایونز و خردل) با چاقو و چنگال بخورید. غیر ممکن است، درسه؟ و شاید به نوعی هم مسخره به نظر برسد. خوب، چگونه انتظار دارید به ا.ر.گ.اسم طلائی دست پیدا کنید در حالی که کمی خودتان را آزادتر نمی کنید.

خانم Margaret Nari یک نقاش 28 ساله از نیواورلنان چنین می گوید:" غلبه بر تابلوهای جنسی، زندگی جنسی مرا دچار تحول کرد. من عادت داشتم از دیدن صحنه های جنسی متنفر باشم. من به نوعی آنرا لکه ننگی برای یک زن (و حتی یک مرد) می دانستم. اما بعدا دوست پسرم مرا متقاعد کرد که فقط یکبار دیگر امتحان کنم، می دانید که چه می گویم؟ معجزه شد! نه تنها ا.ر.گ.اسمی شگفت انگیز داشتم، بلکه فهمیدم من چه آدم خوبی بودم که تماشای تصاویر جنسی مرا به انحراف نکشید. حالا من همه آنها را می بینم و شما نمی دانید که چگونه بر قله های دنیای جنسی قرار گرفته ام."

خانم Brenda Peterman ، یک دلال 25 ساله در نیویورک می گوید:" من هر چیزی را یکبار امتحان می کنم. اگر بدرد رابطه جنسی من نخورد، دیگر سراغش نمی روم، پایان قصه. اما اگر جواب داد، تازه اول خوشبختی من است. برای کاستن از فشار روحی و جسمی، من و دوست پسرم عقیده داریم که وقتی طرفین مشغول انجام کارهایشان و نوآوری های جنسی خود هستند، هرگز نباید به همدیگر بخندند- با هم خندیدن خوب است، اما به هم خندیدن هرگز."

4. همیشه با یک مرد باشید

زنان موفق در رابطه جنسی همیشه توصیه می کنند که خانم ها تجربه های جنسی خود را تها با یک مرد شریک شوند، تا توان جنسی و اروتیکی آنها بیشتر و متمرکزتر گردد. خانم Megan McBride ، 28 ساله و طراح داخلی از لانگ آیلند تعریف می کند:" از وقتی که من و دوست پسرم زندگی مشترکمان را شروع کردیم، من در 90 درصد موارد به ا.ر.گ.اسم می رسم، در حالیکه میانگین دوره ی نامزدی من حدود 50 درصد بود. راز آن در چیست؟ خوب، حالا دیگر در طی رابطه، ما نقاط لذت یکدیگر را به طور کامل می شناسیم و کاملا راحت و آزاد به یافتن نقاط جدید ادامه می دهیم."

5. آن چیزهایی که جواب می دهد را دنبال کنید

این گفته ی قدیمی را شنیده اید که "هرگز فراموش نمی کنید چگونه دوچرخه شوید"؟ این بدین خاطر است که اگر چه مغز شما ممکن است فراموش کند، اما ماهیچه های شما حافظه فیزیکی خود را حفظ می کنند. و بدین ترتیب سوار شدن به قلل لذت نیز اصلا مشکل نخواهد بود. دکتر Keesling توضیح می دهد:" آنچه که شما به عنوان ا.ر.گ.اسم احساس می کنید انقباض آهنگین (ریتمیک) چند ماهیچه ی لنگی بیشتر نیست. بنابراین اگر وضعیت مطمئنی وجود دارد که سطح تحریک شما را بالا برده  و حتی برای یک بار شما را به ا.ر.گ.اسمی مهیج رسانده است، تنها کاری که باید بکنید این است که به عقب برگردید و همان وضعیت موفق قبلی را تکرار کنید، چون علاوه بر مغز، حافظه ی فیزیکی بدن شما آن وضعیت را در خود ضبط کرده است."

خانم Shelly Oppenheim، 29 ساله و ویرایشگر فیلم در نیویورک درباره ی خودش تعریف می کند:" برای مدت طولانی من فقط با تحریک زبان یا دست ا.ر.گ.اسم داشتم و نه هرگز با دخول آلت. اصولا من خودم را تسلیم چنین وضعیتی کرده بودم. بعد، یک روز عصر که من و دوست پسرم روی مبل اتاق نشیمن مشغول  بودیم، او از من خواست که در یک زاویه ی خیلی عمودی – حدود 90 درجه – روی او قرار بگیرم. وقتی در این وضعیت آلتش را در من فرو کرد، من دیوانه شدم. حالا دیگر هر وقت در ا.ر.گ.اسم شدن به مشکل بر می خورم، به همان وضعیت بر  میگردیم و همیشه هم جواب می دهد. واقعا وضعیت تضمین شده ای برای من محسوب می شود."

از تمام قابلیت های خود استفاده کنید: و چه کسی می گوید که شما مجبورید به خاطر همین جنسی که دارید خدا را شکر کنید؟ خانم Megan می گوید:" من پی برده ام که هر وقت نرمش شنا را انجام می دهم، لذت  من کمی بیشتر می شود. در حقیقت، باور کنید یا نه، من واقعا ا.ر.گ.اسم های دیوانه کننده ای دارم. شاید به این خاطر باشد که بدن ورزیده ای دارم یا اصلا فیزیک بدنی من اینگونه است یا چون ماهیچه هایم را خوب بار آورده ام. کی می داند؟ کی اهمیت می دهد؟ گفتن ندارد، بالا تنه من واقعا جذاب شده است."

6. خوش بگذرانید. زیاد به فکر اینکه حتما لذت ببرید نباشید

یک راز: رابطه جنسی سرطان را شفا نمی دهد. همچنین ضامن صلح جهانی نیست یا ابر قدرتها را به زیر نمی کشد ( یا هر چیز مهمی مثل اینها). نکته اینجاست که همیشه درست انجام دادن رابطه جنسی اهمیت چندانی ندارد. خانم Keesling می گوید:" این مثل چیزی است که مادرم عادت داشت در مورد مترو بگوید. او می گفت اگر یک قطار را از دست دادی، یکی دیگر همین دور و برهاست."

خانم Greta Omansky ، 30 ساله و یکی از ا.ر.گ.اسمی های چیره دست از تگزاس اصرار دارد:" رابطه جنسی  برای تفریح آفریده شده است. خیلی کارکشته بودن و نگران بودن در مورد آن، درست مثل این است که از خوردن یک کیک شکلاتی هراس داشته باشید. برای من فرقی نمی کند که آداب رابطه جنسی  را زیر پا گذاشته ام یا نه. مهم این است که واقعا خوش گذرانده باشم. معمولا پیش رفتن با شرایط جاری، همان چیزی است که آنچنان شما را به اوج می برد که در پوست خود نحواهید گنجید."

7. نوازش قبل از آمیزش را فراموش نکنید

حرکات زیر زنان را به عنوان کارهایی عنوان می کنند که برایشام لذت بخش است:

* "ماساژ پاها، مکیدن انگشت پا، گذاشتن انگشتهایش یا زبانش در فضای بین پنجه پاهایم و به طور کلی هرگونه توجه به پاهایم، اثر جنسی فوق العاده ای روی من دارد. اغلب آنچه که او روی مواضع تناسلی من انجام می دهد از درجه دوم اهمیت در ا.ر.گ.اسم برخوردار است." به نقل از خانم Shira Goldsmith، 31 ساله، جواهر شناس.

* "شاید خیلی مبتذل بنظر برسد، اما من دوست درم به باسنم دست بزنند. نه خیلی محکم، فقط در حدی که اخساس سوزش بکنم. بعدش، من به او نشان خواهم داد که چه دختر بدی می توانم باشم." به نقل از خانم Liz Sillian، 22 ساله، پیشخدمت.

* "دوست پسرم می داند، تنها کاری که باید انجام دهد این است که گردنم را بلیسد. نه بوسه های آرام، بلکه خوردن، مکیدن و گاز گرفتن. در این لحظات واقعا به من احساس نوجوان بودن دست می دهد." گفته های خانم Deanne Stone، 29 ساله، طراح وب سایت.

 

* "وقتی شوهرم بیش از حد معمول با من خشن برخورد می کند، این کارش برایم خیلی تحریک کننده است. مرا به دیوار فشار می دهد، و لباسم را به زور در می آورد. برای من مثل این است که احساس می کنم انتهای تمام عصبهای روی بدنم در حال انفجار است." گفته های خانم Marly Lavan، 27 ساله، مسئول فرهنگی.

* "نوازش در هر مرحله از روند رابطه جنسی  مرا دیوانه می کند. از بازی با زبانم در حین بوسیدن گرفته تا وقت صرف کردنش برای تمام بدنم، و باید آنقدر ذره ذره و آرام آرام انجام شود که من از او خواهش کنم تا آخرش ادامه دهم." به نقل از خانم Kim Brown، 26 ساله، طراح شهری.نوشته شده در تاریخ یکشنبه 12 دی 1389 توسط شاهو7

▬ این ۱۰ رفتار را در دوران نامزدی جدی بگیرید
▬ پول و ازدواج: آیا در ارتباطند؟
▬ چرا خانمها مانند آقایان، سریع عاشق نمی‌شوند
▬ بهترین مدت دوره نامزدی و مشکلات آن!
▬ اگر چند قلو دارید، حتماً بخوانید!
▬ اشتباهاتی كه در دوران نامزدی نباید مرتكب شوید
▬ نشانه مردی که مورد پسند خانمها قرار نمی گیرد
▬ حداقل و حداکثر دوران نامزدی چه مدت باید باشد؟
▬ 10 شیوه مدرن سوء استفاده مالی دختران از پسران
▬ تأثیرات مثبت دوران نامزدی
▬ در طول ارگا!سم در مغز چه اتفاقی می‌افتد؟
▬ دانلود کتاب آشفتگی جنسیتی اثر جودیت باتلر ترجمه امین قضایی
▬ رابطه جنسی در دوران نامزدی
▬ خانم ها همسرتان را برای همیشه عاشق خود کنید
▬ فرایند 6 مرحله‌ ای برای حل مشکلات زناشویی
▬ حقایق و باورهای غلط در مورد تمایلات جنسی
▬ علل خارش و سوزش واژن پس از رابطه ‌جنسی
▬ خانم ها، برای دوام زندگی مشترکتان باید زیبا شوید
▬ یار زندگی خود را در مقابل چشمانتان ظاهر کنید
▬ ملزومات به ار!گا!سم رسیدن زنان
▬ نکاتی درباره پدر شدن
▬ قاعدگی ، پریود ، عادت ماهانه
▬ چطور برای همسرتان فضایی رمانتیک ایجاد کنید
▬ پاسخ به سوالات شما (ترمیم پرده بکارت یا هایمنوپلاستی)
▬ هیچوقت برای دوباره عاشق شدن دیر نیست
▬ 10 نشانه اینکه خانمی از شما خوشش نمی‌آید
▬ امشب لذتتان را چندبرابر کنید (مخصوص افراد متاهل)
▬ روش تربیت فرزندان در سنین مختلف
▬ خودخواهی در روابط زناشویی
▬ آخرین متدهای زیبایی برای خانم ها