آموزش جنسی زناشویی شاهو7

▬ بازگشت به آرشیو مطالب اخیر

بهترین كارها بعد از اتمام رابطه جنسی

 

این مطلب غیر اخلاقی نبوده و تنها جنبه آموزشی دارد و خواندن آن فقط به افراد متاهل توصیه میشود.

پس از اینكه به اوج لذت جنسی رسیدید و تقریبا پس از حدود 20 دقیقه تلاش مكرر، تعجبی ندارد كه بخواهید درازی بكشید و سپس برای صرف غذایی كه همسرتان برای شما آماده كرده (درست همان خانمی كه چند لحظه پیش برای لذت بخشیدن به او تلاش كرده اید) از خواب بلند شوید. اما گاهی اوقات اگر می خواهید همسرتان در كنار شما احساس امنیت و آرامش داشته باشد، خوابیدن و چرت زدن پس از اتمام رابطه اصلا گزینه مناسبی به شمار نمی رود. بنابراین به جای اینكه رویتان را برگردانید و شروع كنید به خر خر كردن در این قسمت نكاتی را برایتان بازگو می كنیم كه انجام آنها نتایج مطلوبی در بر دارد.

پاشو، رفیق

واضح است كه دلیل احساس خستگی و نیاز به خواب در آقایون، پس از اتمام معاشقه، به مسائل زیست شناختی باز می گردد. پس از رسیدن به مرحله اوج لذت جنسی هورمون هایی به نام "اكسی توسین" آزاد می شود كه به طور طبیعی احساس خواب آلودگی در فرد ایجاد می نمایند.  اما باید دقت داشته باشید؛ چراكه این امر نیز در اثر واكنش های خاص فردی در شخص ایجاد می شود: بیشتر آقایون عادت دارند در لحظه ای كه اوج لذت ج.ن.سی می شوند نفس خود را حبس كرده و به درستی تنفس نمی كنند. بنابراین به جای حبس كردن نفس، باید دم و بازدم خود را تنظیم كرده و نفس عمیق بكشید. این كار نه تنها لذت شما را بیشتر می كند، بلكه به شما كمك می كند كه هشیاری خود را نیز حفظ كنید، حداقل برای مدت زمان كوتاهی.  اما اگر فراموش كردید كه تنفس كنید پس از چند لحظه استراحت، بلند شوید و یك دوش آب سرد بگیرید. این كار باعث می شود حالت خواب آلودگی در شما از بین برود.  تمام كارهای جالب حالا نوبت به این می رسد كه كاری كنید تا همسرتان احساس كند كه برای شما یك دنیا ارزش دارد. برخی از این پیشنهادها به شما كمك می كند كه بتوانید تا حدی به تنبلی هایتان ادامه دهید.

او را همچنان نوازش كنید

پس از هر بار معاشقه لازم نیست ژست های آنچنانی به خود بگیرید. بسیاری از خانم ها پس از اتمام رابطه جنسی تا حد زیادی آسیب پذیر می شوند، به همین دلیل باید كاری كنید تا او بداند كه شما به اندازه قبل او را دوست می دارید و مانند گذشته برایش ارزش قائل هستید. متاسفانه با نگاه كردن به سقف و یا تماشای تلویزیون شرایط خیلی بدتر می شود. به جای این، سعی كنید او را نوازش كنید، دستتان را بر روی پای او بگذارید و به آرامی بدن او را لمس كنید، همچنین می توانید با موهای او نیز بازی كنید. لازم نیست خیلی سكسی برخورد كنید؛ او به راحتی می تواند عطوفت، مهربانی، و توجه شما را دریابد.

 تمیز كردن

پس از اینكه مدتی در كنار هم دراز كشیدید و به آرامش دست پیدا كردید، وان حمام را پر از آب گرم كنید (البته اول مطمئن شوید كه وان تمیز است) اجازه دهید در میان پاهایتان دراز بكشد و از وجود یكدیگر لذت ببرید. او را صابونی كنید، و كمی ماساژ دهید. هیچ شكی وجود ندارد كه او به لحظه لحظه این دقایق عشق می ورزد.

 با هم شام تهیه كنید

من هیچ مردی را نمی شناسم كه پس از برقراری رابطه جنسی احساس گرسنگی شدید نكند. اما به جای اینكه به پهلو دراز بكشید و بگویید: "سارا یك چیزی برای خوردن درست كن" پیشنهاد دهید كه هر دو با هم شام را آماده كنید. می توانید در حالیكه او گوشت را آماده می كند، شما سبزی ها را خرد كنید؛ یا مثلا چیزهایی را با هم مخلوط كنید و بخورید كه تا حالا نمی خوردید؛ به عنوان مثال شكلات فندقی و پاپ كرن! تنها هدف این است كه شما باز هم پس از لذت جنسی، زمانی را صرف با هم بودن كنید.

 دو مرتبه انجام دهید

اگر تمایلی به انجام مجدد این كار دارید و این میل را در او نیز مشاهده می كنید، از پیش نوازی شروع كنید. چند لحظه صبر كنید تا انرژی از دست رفته را باز جویید، و دو مرتبه از ابتدا همه چیز را از سر بگیرید. از بوسیدن لب هایش شروع كنید، رفته رفته تمام بدنش را لمس كنید. باید كاری كنید تا تحریك شده و تمایل برقراری ارتباط مجدد را پیدا كند. زمانی كه او به یك چنین احساسی دست پیدا كرد به راحتی می توانید رابطه را از نو تكرار كنید.

 با هم چرت بزنید

اگر همسرتان جزء آن دسته از خانم های پرحرارت است كه در برقراری رابطه جنسی فعال عمل می كند، شكی وجود نخواهد داشت كه او نیز به اندازه شما خسته میشود. بنابراین می توانید چیزی شبیه این به او بگویید: "چرا برای بدست آوردن انرژی یك چرت نزنیم؛ بعد می تونیم با هم دوش بگیریم، شام رو آماده كنیم و دوباره این كارو تكرار كنیم." و فراموش نكنید كه دست هایتان را به دور او حلقه بزنید تا متوجه شود كه او شما را به این روز در آورده.

 تشكر و قدردانی

رسیدن به مرحله اوج لذت خیلی خوب است، حتی می توان گفت كه بی نظیر است؛ اما باید همواره به خاطر داشته باشید كه شخص دیگری نیز همراه با شما بوده و وجود او باعث شده كه شما به این موقعیت دست پیدا كنید. بنابراین به هر نحوی كه میتوانید باید او را متوجه كنید كه وجودش برایتان ارزشمند است و از او قدردان و متشكر هستید.

منبع: tamashagaran.irنوشته شده در تاریخ دوشنبه 13 دی 1389 توسط شاهو7

▬ این ۱۰ رفتار را در دوران نامزدی جدی بگیرید
▬ پول و ازدواج: آیا در ارتباطند؟
▬ چرا خانمها مانند آقایان، سریع عاشق نمی‌شوند
▬ بهترین مدت دوره نامزدی و مشکلات آن!
▬ اگر چند قلو دارید، حتماً بخوانید!
▬ اشتباهاتی كه در دوران نامزدی نباید مرتكب شوید
▬ نشانه مردی که مورد پسند خانمها قرار نمی گیرد
▬ حداقل و حداکثر دوران نامزدی چه مدت باید باشد؟
▬ 10 شیوه مدرن سوء استفاده مالی دختران از پسران
▬ تأثیرات مثبت دوران نامزدی
▬ در طول ارگا!سم در مغز چه اتفاقی می‌افتد؟
▬ دانلود کتاب آشفتگی جنسیتی اثر جودیت باتلر ترجمه امین قضایی
▬ رابطه جنسی در دوران نامزدی
▬ خانم ها همسرتان را برای همیشه عاشق خود کنید
▬ فرایند 6 مرحله‌ ای برای حل مشکلات زناشویی
▬ حقایق و باورهای غلط در مورد تمایلات جنسی
▬ علل خارش و سوزش واژن پس از رابطه ‌جنسی
▬ خانم ها، برای دوام زندگی مشترکتان باید زیبا شوید
▬ یار زندگی خود را در مقابل چشمانتان ظاهر کنید
▬ ملزومات به ار!گا!سم رسیدن زنان
▬ نکاتی درباره پدر شدن
▬ قاعدگی ، پریود ، عادت ماهانه
▬ چطور برای همسرتان فضایی رمانتیک ایجاد کنید
▬ پاسخ به سوالات شما (ترمیم پرده بکارت یا هایمنوپلاستی)
▬ هیچوقت برای دوباره عاشق شدن دیر نیست
▬ 10 نشانه اینکه خانمی از شما خوشش نمی‌آید
▬ امشب لذتتان را چندبرابر کنید (مخصوص افراد متاهل)
▬ روش تربیت فرزندان در سنین مختلف
▬ خودخواهی در روابط زناشویی
▬ آخرین متدهای زیبایی برای خانم ها